SON DAKİKA

AnkaraGaste.com – Ankara'nın İnternet Habercisi
Ankara'nın Farklı Haber Sitesi

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Hocanın Kabrini Ziyaret Etti

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Hocanın Kabrini Ziyaret Etti
Bu haber 22 Aralık 2019 - 11:39 'de eklendi ve 650 views kez görüntülendi.

Başkanlık Divanı İle Babasının Kabrini Ziyaret Etti

21 Aralık Cumartesi Günü , Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı ve Milli Görüş Lideri Dr. Fatih ERBAKAN,   17 Kasım 2019 da Rekor Bir Katılımla Yapılan Büyük Kongre Sonrası Başkanlık Divanı ile birlikte Merhum Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Hocanın kabrini ziyaret edip dua ettiler.

Fatih ERBAKAN  “Rahmetli Babam ve Aynı Zamanda Hocamın Manevi huzurunda, Milli Görüş’ü en iyi şekilde temsil edeceğimizi ve ülkemize faydalı işler yapacağımız sözünü bir kez daha tazeledik ” açıklamasında bulundu.

TV 100 ‘de Önemli Açıklamalarda Bulunmuştu.

20 Aralık 2019 da Tv 100 de Ahu ÖZYURT un Sunduğu Siyaset Alanı Programına Konuk olan Dr. Fatih ERBAKAN gündeme Dair önemli açıklamalarda bulunmuştu.

Ahu ÖZYURT  “ Refah Partisi İsmi Önemli bir marka, Ama Sizin kurduğunuz yapı, gençlerin pek çoğu belki de o dönemi, ya çok küçüktüler, ya o dönemi hayal meyal hatırlıyor, nerdeyse 18 yıldır kesintisiz devam eden bir Ak Parti Dönemi Var. Bu dönemi gören bir kuşağı yeniden yuvaya çağırıyorsunuz.

Dr. Fatih ERBAKAN “ Evet Tekrardan Babaocağına dönüş başladı diyoruz.Mücahitler Müteahhit oldu. Biz şimdi o müteahhitleri tekrar mücahit yapmaya çalışıyoruz. Tabi burada da samimiyiz. Çok Yoğun bir geri dönüş var.

11 Ay Gibi Bir Sürede Yaklaşık 150 Bin üyeye ulaştık. Bu üyelerin yarıdan fazlası AK Parti’den ayrılıp bize üye olanlar.

Milli Görüş Tarihinin En büyük Kongresini Yaptık. 44 bin Kişilik Bir Katılım sağlandı.
Yeniden Büyük Türkiyeyi Kuracak Kadrolar bizim kadrolardır. Neden, Çünkü Metalleri Yorulmuş, Boyaları dökülmüş, iki de bir ah nerde o Eski Günler diye serzenişte bulunanlar Yeniden Büyük Türkiye’yi kuramaz.

Bu Geniş Röportajı Videomuzdan İzleyebilirsiniz.

Etiketler :
>
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER