SON DAKİKA

AnkaraGaste.com – Ankara'nın İnternet Habercisi
Ankara'nın Farklı Haber Sitesi

AB ile Kadınların Girişimciliğinin Geliştirilmesi Projesi açıldı

Erzincanlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ERSİAD) tarafından Sivil Toplum Diyaloğu V Hibe Programı kapsamında yürütülen “AB ile Kadınların Girişimciliğinin Geliştirilmesi Projesi” açılış toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

AB ile Kadınların Girişimciliğinin Geliştirilmesi Projesi açıldı
Bu haber 21 Aralık 2019 - 23:28 'de eklendi ve 287 views kez görüntülendi.

Sivil Toplum Diyaloğu V Hibe Programı kapsamında desteklenen “AB ile Kadınların Girişimciliğinin Geliştirilmesi Projesi” açılış etkinliği AB Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdür Vekili Bülent Özcan, ERSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Tevhit Şevket Tavşanoğlu, milletvekilleri, Sivil Toplum temsilcileri ve çok sayıda konuğun katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi. 

Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdür Vekili Bülent Özcan, açılışta yaptığı konuşmada Erzincan iline şimdiye kadar yaklaşık 240 projeyle 53 milyon Euro’ya yakın AB desteği sağlandığını ve projenin Belçikalı ortağı ile birlikte kadın girişimciliğini desteklemeye yönelik faaliyetleriyle dikkat çektiğini vurguladı.

Proje ortağı Brüksel merkezli European Academy of Regions Başkanı Nelu Neacsu, ise açılış konuşmasında AB’deki kadın girişimciliğe yönelik bilgiler verdi. 

Etiketler :
>
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER