SON DAKİKA

AnkaraGaste.com – Ankara'nın İnternet Habercisi
Ankara'nın Farklı Haber Sitesi

100 MİLYAR DOLAR KAYNAK…. BEKLENEN TARİH BELLİ OLDU

Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan, partisinin genel merkezinde düzenlenen il başkanları toplantısı öncesinde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

100 MİLYAR DOLAR KAYNAK…. BEKLENEN TARİH BELLİ OLDU
Bu haber 29 Eylül 2019 - 19:37 'de eklendi ve 820 views kez görüntülendi.

Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan, partisinin genel merkezinde düzenlenen il başkanları toplantısı öncesinde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu’ndaki konuşmasını milletçe desteklediklerini belirten Erbakan, şunları söyledi:
“Sayın Cumhurbaşkanı’mızın Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda tarihe not düşen, yüreklerimize su serpen ve bütün mazlum milletlerin sesi olan tarihi konuşmasını en içten şekilde takdir ediyoruz. Bu konuşmasında Sayın Cumhurbaşkanı’nın yerden göğe kadar haklı olduğunu ve aslında az bile söylediğini açık bir şekilde ifade ediyoruz. Bugüne kadar Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda ülkemiz adına böylesi bir konuşma yapılmamıştı. En azından sözle de olsa zulme, haksızlığa ve sömürüye karşı böyle bir duruşun sergilenmesi son derece büyük bir mana ifade etmektedir.

100 MİLYAR DOLAR KAYNAK HAZIRLIKLARI TAMAM

Son dönemde yapılan zamların vatandaşları zorladığına işaret eden Erbakan, çocuğuna kırtasiye malzemesi alamayan vatandaşların, asgari ücretle geçinmek zorunda kalanların dertleriyle dertlenilmesini istedi.

Erbakan, “Bir sürü diploma ve sertifika aldığı halde borç batağına saplanan ve iş bulamayan milyonlarca gencimizin derdiyle dertlenelim. Açlık sınırının altındaki bir ücretle perişanlığa mahkum edilen milyonların da derdiyle dertlenelim” diye konuştu.

Borcu borçla kapatma politikasının Türkiye’ye zarar vereceğini savunan Erbakan, partisinin iktidara gelmesi halinde bir sene içinde 100 milyar dolar milli kaynak bulacak bir çalışmayı tamamladıklarını söyledi.

Erbakan, “Borç ve faiz ekonomisi yerine üretim, istihdam ve ihracat ekonomisini hakim kılacağız” dedi.

17 KASIM 2019 ‘DA 1. OLAĞAN GENEL KONGRE

Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan, partisinin genel merkezinde düzenlenen il başkanları toplantısında 1. Olağan Genel Kongrenin de 17 Kasım 2019 Tarihinde Ankara Arenada yapılacağını söyledi.

Etiketler :
>
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER