SON DAKİKA

AnkaraGaste.com – Ankara'nın İnternet Habercisi
Ankara'nın Farklı Haber Sitesi

Ne yaparlarsa yapsınlar 2023 hedeflerimize ulaşmamızı engelleyemeyecekler.

Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu Mezuniyet Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Terör örgütleriyle, ihanet çeteleriyle yapamadıklarını döviz kurşunu haline getirdikleri ekonomi silahıyla gerçekleştirmek istiyorlar. Türkiye bu saldırının da üstesinden gelecektir” dedi.

Ne yaparlarsa yapsınlar 2023 hedeflerimize ulaşmamızı engelleyemeyecekler.
Bu haber 31 Ağustos 2018 - 15:28 'de eklendi ve 436 views kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu Mezuniyet Töreninde açıklamalarda bulundu. Konuşmasında Türkiye’ye yönelik yapılan ekonomik saldırılara dikkat çeken Erdoğan şunları söyledi:

“Hukuk içinde devam eden davayı bahane ederek Türkiye’yi ekonomik yaptırımlar altına sokmayı hiçbir şekilde izah etmek mümkün değildir. AB üyeliğinde o kriterleri nasıl fırıldak gibi döndürdüklerini biliyoruz. Ekonomi konusunda yaşananları bunlardan bağımsız görmüyoruz. Her şey apaçık ortada. Biz artı ve eksilerimizin farkındayız. Döviz kurundaki istikrarsızlık ülkemize yönelik bir operasyondur. Terör örgütleriyle, ihanet çeteleriyle yapamadıklarını döviz kurşunu haline getirdikleri ekonomi silahıyla gerçekleştirmek istiyorlar. Türkiye bu saldırının da üstesinden gelecektir”

BU DA GEÇER YA HU!

Erdoğan, şu ifadelere kullandı. 

Ne yaparlarsa yapsınlar 2023 hedeflerimize ulaşmamızı engelleyemeyecekler. İhracatımız, istihdamımız artmaya devam ediyor. Turizm, ticaret tarihi rekorlar kırdı. Bu da geçer ya hu! 

 

 

Etiketler :
>
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER