SON DAKİKA

AnkaraGaste.com – Ankara'nın İnternet Habercisi
Ankara'nın Farklı Haber Sitesi

Melisa Ayça Değirmencioğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Melisa Ayça Değirmencioğlu kimdir? Sosyal medya Twitter fenomeni Melisa Ayça Değirmencioğlu’nun Beşiktaşlı kaleci Loris Karius’un kendisine attığı mesajı konuşuyor. Peki Melisa Ayça Değirmencioğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Melisa Ayça Değirmencioğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?
Bu haber 04 Eylül 2018 - 0:18 'de eklendi ve 1.183 views kez görüntülendi.

Sosyal medyada gündem Melis Ayça Değirmencioğlu ve Beşiktaşlı kaleci Loris Karius. Değirmencioğlu’nun Twitter hesabından Beşiktaşlı dünyaca kaleci Karius’un kendisine attığı mesajı yayınlaması olay yarattı. Peki Melisa Ayça Değirmencioğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?MELİS AYÇA DEĞİRMENCİOĞLU KİMDİR?Melis Ayça Değirmencioğlu, 1989 doğumlu, Bilkent Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği mezunu. Melis Ayça Değirmencioğlu, Mad Bangz adlı giyim markasının kurucusu. Instagram’da da bir hayli takipçisi olan Melis Ayça Değirmencioğlu, aynı zamanda bir blogger.

Melis Ayça Değirmencioğlu, en sevdiği özelliğini ”disiplinli olmak” olarak nitelendirirken, en sevmediği özelliğini ise; ”Çok fevriyim, hata kaldıramıyorum ve çok çabuk tepki veriyorum olaylara” şeklinde açıklıyor.İŞTE KARIUS’UN O MESAJI

 

<a href=”https://www.modamerve.com/”>Tesettür</a>
<a href=”https://www.modamerve.com/tesettur-giyim”>Tesettür</a>

Etiketler :
>
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER