SON DAKİKA

AnkaraGaste.com – Ankara'nın İnternet Habercisi
Ankara'nın Farklı Haber Sitesi

ERBAKAN SAHAYA İNDİ

ERBAKAN SAHAYA İNDİ
Bu haber 05 Ekim 2019 - 0:26 'de eklendi ve 1.321 views kez görüntülendi.

Yeniden Refah Partisinin Lideri, Dr. Fatih ERBAKAN, Keçiören’de Gönülleri Fethetti.

Yeniden Refah Partisi Keçiören İlçe  Başkanlığının Tertiplemiş Olduğu, Esnaf Ziyareti Programına Katılan Genel Başkan Dr. Fatih ERBAKAN, tek tek esnafları ziyaret ederek onları dinledi.
Genel Başkana, Genel Başkan Yardımcıları Bahattin Sungur ve Mehmet Ener ile Ankara İl Başkanı Av.Tevfik Öztürk, Ev Sahibi İlçe Başkanı İbrahim ÇAKIR ve diğer ilçe başkanları ile parti mensupları eşlik etti.

 Halkın ilgisi yoğundu. Genel Başkan Fatih ERBAKAN’a; Son dönemde Zamlardan bıktığını belirten halk, Merhum Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın Kısa İktidarında İşçiye Memura Emekliye verdiği maaş zamları hatırlatıldı. Şayet Babasının Yolunda gidecekse eğer Önceden Olduğu Gibi Oylarımız Yine ERBAKAN’A diyerek söz verdiler.
Genel Başkan Erbakan, “Yeniden Refah Partisi çatısı altında; Yaşanabilir Türkiye’yi, Yeniden Büyük Türkiye’yi ve Adil Düzen’i hep birlikte kuracağız” ifadelerinin altını çizdi.

Keçiören’de esnafların yanı sıra bazı taksi duraklarının da misafiri oldu. Erbakan, program sonunda Keçiören İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, teşkilatın çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yeniden Refah Partisi, Ankara İl Başkanı Tevfik ÖZTÜRK yaptığı açıklamada, Ankara’nın tüm ilçelerinde teşkilatlandıklarını ve parti programları yapmaya başladıklarını kaydederek, üye çalışmaları doğrultusunda oldukça büyük bir ivme kazandıklarını belirtti.
Genel Başkanları Fatih Erbakan ile belirli zaman aralıklarında tüm semtlere ziyaretler yapılmak kaydıyla sahalara indiklerini sözlerine ekledi.

Yeniden Refah Partisi, Keçiören İlçe Başkanı İbrahim ÇAKIR, yaptığı açıklamada ise , parti çalışmaları kapsamında Keçiören’de birçok etkinliğe imza attıklarını, Genel Başkanları Dr. Fatih ERBAKAN’ın ziyareti ile bu çalışmaları taçlandırdıklarını söyledi.

Keçiören esnafı ise, karşılarında bir parti liderinin görmenin verdiği sevinç ve heyecanla, istek ve taleplerini dile getirdi. Renkli ve samimi görüntülere sahne olan ziyaretler sırasında Dr. Fatih Erbakan’a iletilen tüm istek ve talepler, tek tek not edilerek değerlendirilmek üzere partinin yetkili komisyonlarına havale edildi.

Etiketler :
>
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER